O nas

Nasza firma działa na polskim rynku nieprzerwanie od września 2011 roku. Od początku naszymi głównymi obszarami działania są sport oraz social media. Od pięciu lat specjalizujemy się w kampaniach firmowych w portalach społecznościowych, a także we wszystkim co związane z bieganiem oraz narciarstwem biegowym – organizacja zawodów, szkoleń sportowych, spikerka biegowa, konferencje tematyczne.

Założycielem i właścicielem firmy jest Tomasz Hucał – dziennikarz z 18-letnim stażem, pracujący m.in. w takich tytułach, jak Gazeta Wrocławska, Słowo Polskie, Gazeta Lubuska oraz portal Skipol.pl

Współpracował także z Radiem Wrocław oraz Przeglądem Sportowym. Współtworzył portal Kocham Biegówki oraz Biegaj w Karkonoszach.

Jest twórcą i organizatorem popularnego Biegu Niepodległości w Żaganiu, a także dyrektorem Crossu Żagańskiego – jednej z najbardziej znanych imprez w biegach przełajowych w historii polskiej lekkiej atletyki.

Na swoim koncie ma także ponad 200 biegów, które spikerował oraz kilkadziesiąt imprez prowadzonych w roli konferansjera.